TOEFL SINAVINA HAZIRLIK
Mart 31, 2017
Yurtdışı Dil Eğitimi
Mart 31, 2017
kids-çocuk-grubu-ingilizce-boy-with-bag

Geleceğimiz Bizim İçin Değerlidir!

7-14 yaş arası çocuklar için de yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitimler verir. Yaş ve İngilizce seviyelerine göre gruplanarak verilen çocuk eğitimlerinde öncelikli amaç çocukların bu dili severek, anlayarak ve uygulayarak öğrenmeleridir. Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen kadrosu, dil öğreniminin önde gelen yayın evlerinin zengin içerikli materyal setleri ile iletişim ve uygulama ağırlıklı eğitimler çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini aynı anda destekleyecek niteliktedir. Çocuğunuz dilerseniz 6- 12 kişilik sınıflarda genel İngilizce eğitimlerine, dilerseniz sizin oluşturacağınız özel kapalı gruplarda eğitimlere katılabilir.
İletişim
Gelecek Sizinle Gelecek Çocuklarınıza güvenilir ve dikkatini dağıtmayacak koşullarda eğitimini vermek ister misiniz ? Geleceğimiz bizim için değerlidir. Çocuklarınıza en iyi eğitimi veriyoruz.
Ingles-KidsCourse-Single

Çocuklar için ingilizce

Kids (İlkokul-Ortaokul) Öğrencileri için İngilizce programı, çocuklarımızın geleceği için şimdiden, sahip olacağı bilimsel ve teknolojik gelişmelere çabuk adapte olmalarını sağlayacak biçimde dil ve kariyer anlamında onlara ışık tutabilecek şekilde programlanmıştır.Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. نيتلر Let’s Go Academy ile geleceğe yatırım yapın!

İletişim
Hemen Ara!