YDS Yabancı Dil Sınavına Hazırlık Eğitimi
Mart 30, 2017

İngilizce Konuşmak İçin Let's GO!

home_languageschool_course1

İngilizce Eğitimi

İngilizce konuşmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin! Anlıyorum ama konuşamıyorum derdine son!

Eğitim metodumuz son derece teknolojik sınıflarda gerçekleşir.Eğitimlerimiz görsel,işitsel ve bilişsel ağırlıklıdır.Sınıflarımızda bilgisayar,projeksiyon,ses sistemi vazgeçilmez birer araçtır.Eğitimlerimiz gramer ve konuşma olarak iki bölüme ayırmaktayız.Gramer dersi içerisinde Reading,Writing Konuşma dersi içerisinde Speaking, Listening yapılmaktadır böylelikle eğitim parçalanmadan öğrenilerek ve konuşularak dil eğitimi verilmektedir.

İletişim

Kariyerini Planla !

ingilizce-levels-seviyeler

İhtiyaca yönelik ingilizce

Genel İngilizce (General English),İş İngilizcesi (Business English),Dil Becerilerine Yönelik İngilizce
Let’s Go Academy, her türlü ihtiyaca cevap verecek kapsamlı ve dinamik bir kurumsal çözüm ortaklığı programı sunar.
Dünya İngilizce konuşuyor! Kariyer hedefiniz mi var ? Yurt dışı fuarlarına mı çıkıyorsunuz ? Dış ticaret hacminizi mi yükseltmek istiyorsunuz? فيلم الكازينو İngilizce ŞART! İngilizce dışında İspanyolca,Almanca,Fransızca,Rusça,Çince,Arapça eğitimlerimiz mevcuttur.Bireysel ve grup eğitim seçeneklerimizle eğitime başlayabilir istediğiniz zaman eğitiminize ara verebilirsiniz.
İletişim
Konuşarak İngilizce Öğrenmek için Let's GO!

İngilizce eğitim sisteminin sınava dayalı olması nedeniyle karşımıza çıkan en büyük problem “anlıyorum ama konuşamıyorum” durumudur. Let’s Go Academy ile konuşarak İngilizce öğrenin!

Beginner

Beginner seviyesinde İngilizce ile tanışırsınız.Gündelik basit kelimeleri öğrenir aile ve yakın çevre ile ilgili tanıdık sözcükleri ve çok temel kalıpları, öğrenirsiniz.

Elementary

Konuşma hatlarını öğrenir günlük konuşmaları gerçekleştirebilir.Öğrenci dil konusunda öz güven kazanır ve kendini ifade etmeye başlar.

Pre-Intermediate

İş, okul, boş zaman vb. ortamlarda sürekli karşılaşılan bilindik konulardaki net, standart konuşmanın ana hatlarını anlayabilir.Öğrencinin kelime haznesi ve gramer bilgisi artar öğrenci bağımsız bir konuşmacı haline gelmeye başlar. لعب اونلاين

Intermediate

Kursiyer iyi derecede İngilizce konuşmaya başlar ve çevirilerde başarılıdır.İyi bir dinleyicidir. Gramer bilgisi oldukça genişlemiştir.Yurt dışına çıktığında veya bir yabancıyla zorluk çekmeden iletişim kurabilir.

Upper-Intermediate

Upper intermadiate seviyesini başarı ile bitirdiğiniz takdirde oldukça zengin bir gramer ve kelime bilgisine sahip olursunuz. Sahip olduğunuz bu bilgiler ile okuduğunuz tüm İngilizce kaynakları anlayabilir, akademik sunumlar yapabilirsiniz.

Advanced

Genel İngilizce eğitiminin son eğitim seviyesi olan ileri seviyede, yabancı ve akademik unvana sahip eğitmenler ile çalışırsınız. Bu seviyede edindiğiniz dil becerinizi kusursuzlaştırmak ve çok daha kalıcı hale getirmek hedeflenir.Öğrenci duraksamadan İngilizceyi hızlı bir şekilde konuşur İngilizce dil yapısına tamamen hakimdir.

Hemen Ara!