home_languageschool_course1

GENEL İNGİLİZCE

İngilizce konuşmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin! Anlıyorum ama konuşamıyorum derdine son! Öncelikle yapmamız gerekenler;1. Seviye Tespit 2.Konuşma Testi- Seviyeniz belirlendikten sonra ihtiyacınıza yönelik eğitim programınız hazırlanır. Derslerimizin konuşma ağırlıklı olduğunu unutmayın !

*Beginner
*Elementary
*Pre-Intermediate
*Intermediate
*Upper-Intermediate
*Advanced
İngilizce gruplarımız 10 kişiliktir.

İletişim
english-only-zone

Yabancı Dil Kursu

Yabancı dil kurslarımız ile dil seviyenizi ileri noktalara taşıyabilirsiniz. Yabancı dil sınavlarına hazırlanabilir ve üniversite hazırlık atlama kurslarımız ile hedefinize ulaşabilirsiniz.
– İngilizce Kursu – Almanca Kursu – Arapca Kursu – Rusca Kursu – Türkçe DKursu – İspanyolca Kursu – Yds Kursu – Hazırlık Atlama Kursu – Toefl Kursu – İelts Kursu – Almanca Aile Birleşimi Kursu – İş İngilizcesi Kursu – Turizm İngilizcesi Kursu – Tıbbi İngilizce Tercüme Kursu – Çocuk İngilizce Kursu – Kurumlara Yönelik Dil Kursu

İletişim
yds-konya

YDS-YÖKDİL Sınavına Hazırlık

YDS-YÖKDİL sınavını geçmek için yeterli seviyeye sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz ? Kariyer hedefleriniz mi var ? Engeli aşmak mı istiyorsunuz ? Let’s Go Academy ile beginner sevisinden başlayan gruplar ve uygun koşullarla YDS sınavından başarılı olmanızı sağlıyoruz. YDS Sınavı İçeriği; Kelime Bilgisi,Dil bilgisi,Cloze Test,Cümle Tamamlama,İngilizce-Türkçe Çeviri,Türkçe-İngilizce Çeviri,Okuma Parçaları,Diyalog Tamamlama,Anlamca En Yakın Cümleyi Bulma,Paragraf Tamamlama,Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümle

*YDS Yabancı Dil Sınavına Hazırlık
*YÖKDİL
*TIPDİL

İletişim
lys5-konya-letsgo-

LYS-5 Sınavına Hazırlık

LYS-5 (Lisans Yerleştirme Sınavı-5),ÖSYM tarafından uygulanan bir sınavdır. Sınav soruları her sene ÖSYM tarafından hazırlanır. LYS-5 Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde yapılmaktadır. LYS-5 Sınav Hazırlık Eğitimleri LYS-5 gruplarına alınan kursiyerlerimizin belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olması beklenmektedir.Özel gruplar oluşturularak beginner seyisinden LYS-5 sınavına yönelik eğitimlerimiz de mevcuttur.Öğrencilere taktik ağırlıklı bir sınav olan LYS’de en yüksek puanı almalarını ve performanslarını arttırmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Let’s go LYS-5 !

*Konusunda Uzman Öğretmen
*Zaman Kullanımı Eğitimi

İletişim
magaza-danışmanlığı-eğitimi-konyaarticle-marketing-sales-team-1

Mağaza Satış Danışmanlığı

Satış bir bilimdir. Mutlaka eğitimi alınmalıdır. Daha önceleri alaylı satış elemanları eğitim almamışlardı ve bunu satın aldığınız ürünü alırken sizinle olan iletişim ve etkileşiminden kolayca fark edebiliyordunuz. Fakat artık müşterilerde bilinçlendi ve bir ürünü gözü kapalı kimse almıyor. Onu satışa ikna etmek için mutlaka satış tekniklerini iyi bilmek gerekir. Teknoloji ve rekabet ortamının gelişmesiyle artık mağazalar ve alışveriş merkezlerinin çoğalması bu iş kolunun yükünü arttırdı. Sektöre Özel Mağaza Satiş Danışmanlığı eğitimleriz bulunmaktadır.Kurumsal eğitimlerimiz yanı sıra bireysel eğitimlerimiz de mevcuttur.

*Let’s Go Academy Sertifikası
*Referans

İletişim
insan kaynakları kursu home_languageschool_course5

İnsan Kaynakları Kursu

İnsan kaynakları yönetimi örgütle çalışanlar arasındaki ilişkileri etkileyen tüm yönetsel kararlardan oluşur. İnsan kaynağı yönetimi sürecinin sağlıklı olarak işlemesini sağlamak ve oryantasyon gerekliklerinin plan ve programlamasını yapar.İnsan kaynakları yönetimi günümüzde bütün çağdaş işletmelerin en önemli departmanlarından biri haline gelmiştir, işletmelerin günden güne profesyonelleşmesi insan kaynakları birimine daha spesifik ve uzmanlık gerektiren görevlerin eklenmesine aynı zamanda daha kapsamlı ve uzmanlaşmış bir konuma gelmesine neden olmuştur. Bu gelişmeler işletmelerin tam donanımlı personel ihtiyacını arttırmıştır. Sizde İnsan Kaynakları Uzmanı Olmak ister misiniz ? Hemen Bizimle İletişime Geçin ve Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikanızı Başarı ile Alın!

*Let’s Go Academy İK Sertifikası
*MEB Sertifikası.

İletişim
insan-kaynaklari-konya-kursu

Performans Yönetimi

Performans yönetimi; firmanın/Kurumun geleceğe yönelik hedefleri ve strateji ile, firmada çalışan yönetici ve personellerin hedefler doğrultusunda yönlendirilmesi ve yönetilmesini sağlayan sistemdir. Performans yönetiminde etkili noktalardan biri de çalışan personelin başarılarının ve yüksek motivasyonlarının ödüllendirilmesi ve takdir edilmesidir. Bunun anlamı, üst düzey yönetimin çalışanlarını sahiplenmesi ve onlara destek sağlamasıdır.

*Let’s Go Academy Sertifikası
*Danışmanlık

İletişim
satış-eğitimi-pazarlama-eğitimi-article-marketing-sales-team

Satış ve Pazarlama

Satış ve Pazarlama
Satış ve Pazarlama eğitimlerimiz, katılımcılarımızın satış ve iletişim becerilerini, danışmanlık becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Başarılı ilişki yönetimi yürütebilmeleri adına tüm pratik bilgiler eğitim kapsamında verilmektedir. İyi bir imaj yaratma konusunda profesyonel yardım alan pazarlama-satış çalışanları, yükselen özgüvenleriyle birlikte, sahip oldukları bilgileri beceriye, becerilerini ise başarıya dönüştürürler.Satış ve Pazarlama stratejileri geliştirirler. Sektöre özel satış ve pazarlama eğitimi alan katılımcılarımız bir adım öne geçerek müşteri ilişkilerinde daha profesyonel bir imaj cizerler. Satış ve Pazarlama tekniklerini öğrenmek ister misiniz ?

*Let’s Go Academy Sertifikası
*Uygulamalı Eğitimİletişim
grafikerlik-eğitimi-konya-new-adobe-photoshop-dreamweaver-cs6-splash-screen

Grafikerlik Eğitimi

Grafikerlik Eğitimi
Bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla logo, afiş, büyük boy sokak afişi yani billboard, basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi, tanıtım filmleri, çizgi film gibi iletişim kanallarında yayınlanmak üzere yazı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçütler içinde tasarlayan kişidir.Artık sosyal medya ve teknolojinin gelişmesiyle büyüyen bir iş alanı olan grafikerlik sizleri bekliyor. – Tasarımını yapacağı konuda ayrıntılı bilgi edinir, müşterilerle görüşmeler yapar, – İlgili konuda tek başına veya reklam ajanslarında ekip olarak çalışarak bir kavram ve ana tema oluşturur, – Konunun gerektirdiği kavramlara uygun görsel düzenlemeler tasarlar Peki hangi programla grafikerliğe başlamalıyız ? Grafikerlik eğitimi almak için lütfen bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin !

*Let’s Go Academy Sertifika
*Staj Desteği

İletişim
konya-Etkin-Yönetici-Asistanlığı-2

İş İngilizcesi ( Business )

İŞ İNGİLİZCESİ
Günümüzde pek çok şirket, resmi dil olarak İngilizce kullanıyor. Size sunduğumuz İş İngilizcesi paketlerimize göz atmaya ne dersiniz?

Size kişiye özel bireysel veya küçük gruplar halinde ve size uyan zamanlarda Iş İngilizcesi kursları sunuyoruz. Öğretmenlerimiz Iş İngilizcesinde her konuda ve aşamada yardımcı olacaktır.
Telefon etmek,
Mesleki yazım,
Sunum becerileri,
Toplantılar,
Müzakereler için Stratejiler,
Sosyal İngilizce,
Kültürlerarası iletişim

İletişim
kurumsal ingilizce egitim

Kurumsal Eğitim

Kurumsal Dil Programları

Let’s Go Academy olarak öncelikli amaçlarımızdan birisi, kurumların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Kurumunuzun faaliyet alanına ve beklentilerine yönelik özel programlar belirlemenin kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntem olduğunu düşünmekteyiz. Bu yöntemle, öncelikle tercihinize göre kurumunuzda veya okulumuzda çalışanlarınız için bir seviye belirleme testi uygulanır ve standart olan Genel İngilizce programlarımız dışında iş alanlarınıza yönelik ve çalışanlarınızın seviyesine uygun eğitimler oluşturulur.

İletişim
Ingles-KidsCourse-Single

Kids (İlkokul-Ortaokul) Öğrencileri


Kids (İlkokul-Ortaokul) Öğrencileri için İngilizce programı, çocuklarımızın geleceği için şimdiden, sahip olacağı bilimsel ve teknolojik gelişmelere çabuk adapte olmalarını sağlayacak biçimde dil ve kariyer anlamında onlara ışık tutabilecek şekilde programlanmıştır.Çocuklarımız bizim geleceğimizdir.Let’s Go Academy ile geleceğe yatırım yapın!

yurtdisinda-dil-egitimi-(1)-jpg

Yurtdışı Dil Eğitimi


İngilizceyi hem öğrenip hem uygulamak ister misiniz ? Gerçek durumlarla karşı karşıya kaldığınızda konuşmaktan vazgeçecek misiniz ? Yabancı dil en kolay konuşulduğu ülkede öğrenilir. Yurtdışında dil eğitimi kendinize yapacağınız en önemli yatırım olacaktır. Yurtdışında dil okulları konusunda size en uygun çözümler için doğru adrestesiniz.Sizin için en uygun dil eğitimini ayarlayalım!

yaz kursu konya

Yaz Kursu


Yaz Kurslarıı
7-70 Yaş aktiviteli yaz programları öğrencilerimize, yoğun bir İngilizce pratiği hem de özgüven duygusu sağlıyor.Okul ödevlerinden ve ders yoğunluğundan dil eğitimine vakit ayıramayan öğrencilerimiz için yoğunlaştırılmış ingilizce kursumuza bekliyoruz! Dilerseniz çocuklarınız için yaz programını yurtdışında yapalım!

LET'S GO ACADEMY DİL VE KARİYER MERKEZİ

İnsan Kaynakları Kursu