Fransızca Kursu

Fransızca Kursu Konya

Delf-Dalf sınav sistemine hakim programlarımızla her seviyede Fransızca Eğitimi.

Fransızca Kursu Konya

Fransızca Kursu

Basic level(A1- A2): Fransızca kursunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesinde eğitim verilmektedir. Fransızca kursunu alan kursiyerlerimiz eğitim sonunda kendini kısaca tanıtıp ve basit sorular sorup cevap verebilir düzeye gelecektir.Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Master Fransızca Kursu – İleri (C1-C2): İleri düzey Fransızca kursu eğitimi sonunda artık Fransızcaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Fransızca kursu sonunda uzun Fransızca metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızca kendinizi akıcı bir şekilde ifade etmeniz beklenmektedir. Fikirlerinizi açık bir şekilde Fransızca ifade edebilirsiniz. Fransızca dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Bizi Tercih Edin

4 beceri üzerinden (Okuma,yazma,konuşma ,dinleme ) Sınavlara yönelik dil eğitimi.

Fransa hayallerinizi ertelemeyin!

Fransızca eğitiminde sınav ve konuşma odaklı dil eğitimi vermekteyiz.

Sen de Fransızca Konuş!

Demo ders olarak profesyonel eğitmenlerimizin deslerine katılabilir,öğrencilerimizle sohbet edebilirsiniz.
10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

Fransızca Konuşmak İçin LET'S GO ACADEMY

Geleceğinizi
Bizimle Planlayın

İster Konya’da Kurs Merkezinde İster Online Fransızca Kursu

Fransızca Kursu

Fransızca Kursu – Advanced (B1-B2): Orta seviye Fransızca dil kursu eğitimini aldığınız taktirde düzgün bir şekilde Fransızcayı konuşabilmeniz için dil kullanımlarını anlamanız ve gündelik konular üzerine basit konuşmaların dışına çıkarak daha uzun cümleler kurmaya başlarsınız.Fransızca kursu sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak fikir yürütebilmeniz sağlanır.

Bu eğitimimiz 2 ay sürmektedir.Dilerseniz online veya Konya’da olan kursiyerlerimiz için bu kursu yüz yüze kurumumuz da alabilirsiniz.

Fransızca eğitimini istediğiniz düzeye kadar özel ders ile online eğitim alabilir, size özel uygun ders programıyla Fransızca dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Aile birleşimi evlilik yoluyla Fransaya’ya gidecek öğrencilerimize A1 Fransızca eğitimini online olarak alabilirler.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve Fransızca eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Neden Fransızca Öğrenmeliyim?

Günümüzde ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda, Fransa ve Afrika ülkeleri ile sıkı ilişkiler içerisinde olan ülkemizde genelde Fransızca İngilizce’den sonra ikinci yabancı dil olarak en çok tercih edilen diller arasındadır.

Konya'da değil misin? Online Eğitim Tam Size Göre!

Deneme online eğitimlerimize ücretsiz katılabilirsin.