ingilizce Kursu

İngilizce Kursu Konya

Konuşma ağırlıklı dil eğitimi sistemiyle Konya'nın en çok konuşturan dil okulu.

İngilizce Konuşmak İçin Harekete GEÇ!

İngilizce konuşmak istiyorum diyorsan doğru yerdesin! Anlıyorum ama konuşamıyorum derdine son!Eğitimlerimiz görsel,işitsel ve bilişsel ağırlıklıdır.Sınıflarımızda bilgisayar,projeksiyon,ses sistemi vazgeçilmez birer araçtır.Eğitimlerimiz gramer ve konuşma olarak iki bölüme ayırmaktayız.Gramer dersi içerisinde Reading,Writing Konuşma dersi içerisinde Speaking, Listening yapılmaktadır böylelikle eğitim parçalanmadan öğrenilerek ve konuşularak dil eğitimi verilmektedir.

Bizi Tercih Edin

Konuşma ağırlıklı dil eğitimiyle zamandan ve ücretlerden tasarruf edin.

Geleceğin Kahramanları

Her öğrencimizin geleceği değiştireceğine inancımız tam! bu yüzden en iyi dil eğitimini sunmaya odaklanıyoruz.

Sen de İngilizce Konuş!

Demo ders olarak profesyonel eğitmenlerimizin deslerine katılabilir,öğrencilerimizle sohbet edebilirsiniz.
10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

İngilizce Konuşmak İçin LET'S GO ACADEMY

Konya’da İngilizce kursu

İngilizce bilgisi olan öğrenciler, LET’S GO ACADEMY’e geldiklerinde  yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşan (sözlü test ihtiyaç durumunda uygulanır) ücretsiz seviye tespit sınavına alınarak, sınav sonuçlarına göre seviyelerine uygun  sınıflara yerleştirilmektedirler. Yine aynı şekilde online eğitimlerimizde de eğitime başlamadan önce öğrencilerimiz İngilizce bilgisini ölçerek eğitime başlıyoruz!

İngilizce kursu ile esnek programlar ve online eğitimle heryerden erişim! Genel İngilizce (General English),İş İngilizcesi (Business English),Dil Becerilerine Yönelik İngilizce
Let’s Go Academy, her türlü ihtiyaca cevap verecek kapsamlı ve dinamik bir kurumsal çözüm ortaklığı programı sunar.
Dünya İngilizce konuşuyor! Kariyer hedefiniz mi var ? Yurt dışı fuarlarına mı çıkıyorsunuz ? Dış ticaret hacminizi mi yükseltmek istiyorsunuz? İngilizce konuşmak için LET’S GO!

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve İngilizce eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Her zaman yardım alın!

Programınız dışında ingilizce eğitiminde,zorlandığınız alanlarda profesyonel eğitmenlerimizle ingilizce konuşabilir,sorularınızı rahatca sorabilirsiniz.Konya'da yüz yüze diğer şehirlerde online eğitimlerimiz her zaman konuşmak odaklı devam etmektedir.

Konya'da değil misin? Online Eğitim Tam Size Göre!

Deneme online eğitimlerimize ücretsiz katılabilirsin.