Aile birleşimi Almanca Kursu

Almanca Kursu Konya

Bizimle Sınav Geçmek Çok Kolay!

Goethe-Telc-ÖSD sınav sistemine hakim programlarımızla her seviyede Almanca Eğitimi.

Almanca Kursu Konya

Almanca Aile birleşimi sınavı Eğitimi

Almanca A1 Sınav İçeriği :Sınav dört ( 4 ) aşamadan oluşmaktadır.Dinleme ( Hören ),Okuma ( Lesen ),Schreiben ( Yazma ),Sprechen ( Konuşma )Sınav Dinleme kısmıyla başlayıp, okuma,yazma ve son olarak konuşmaya bölümü olarak bitmektedir.
Özel derslerde 40 saatte A1 almanca sınavına hazırlanabilir,grup eğitiminde 2 ay süre içerisinde sınav odaklı Almanca eğitimimizle sertifikanızı hak kazanabilirsiniz.Randeve ve sınav takibini yapmaktayız.

Bizi Tercih Edin

4 beceri üzerinden (Okuma,yazma,konuşma ,dinleme ) Sınavlara yönelik dil eğitimi.

Almanya hayallerinizi ertelemeyin!

Almanca eğitiminde sınav ve konuşma odaklı dil eğitimi vermekteyiz.

Sen de Almanca Konuş!

Demo ders olarak profesyonel eğitmenlerimizin deslerine katılabilir,öğrencilerimizle sohbet edebilirsiniz.
10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

Almanca Konuşmak İçin LET'S GO ACADEMY

Geleceğinizi
Bizimle Planlayın

Konya Almanca Kursu,Almanca Kursu ile Almanca dilini hayatın her bölümünde kullanmak istiyorsanız Let’s Go Academy dört beceri üzerinden Goethe materyal desteği ile bu hizmeti size en iyi eğitmenleriyle sunuyor.
Almanca Kursu kimler içindir? Almanca Kursu yetişkinler ve çocuk grupları olarak ayrılmaktadır.Almanca Kursuna ayrıca Akademisyenler,Almanya’da Üniversite okumak isteyenler,Almanya’ya evlilik yoluyla aile birleşimi için gitmek isteyen herkes için belirli seviyelerde eğitim alma ve sertifika zorunluluğu vardır.
Let’s Go Academy ile Almanca Kursu
Avrupa dil komisyonunun belirlediği çerçevede eğitim verilir ve Türkiye’deki kurslardan farklı bir eğitim sistemi uygulanır. Almanca eğitimlerimiz sayesinde tüm dünyada kabul edilen seviyede Almanca öğrenebilir tüm ülkelerde kullanabileceğiniz sertifika sınavlarına katılabilirsiniz.

Almanca eğitimini istediğiniz düzeye kadar özel ders ile online eğitim alabilir, size özel uygun ders programıyla almanca dil eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Aile birleşimi evlilik yoluyla Almanya’ya gidecek öğrencilerimize ücretsiz vize danışmanlık desteği vermekteyiz.

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Zaman ve süre problemi bulunan ve Almanca eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Neden Almanca Öğrenmeliyim?

Günümüzde ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda, Almanya ile sıkı ilişkiler içerisinde olan ülkemizde genelde Almanca İngilizce’den sonra ikinci yabancı dil olarak okutuluyor. Almanya’da mühendisliğin gelişmiş olduğunu da düşünürsek iyi bir kariyer için Almanca öğrenmek her zaman size yeni fırsatlar sunacaktır.Ayrıca
Değişim programları: Almanya ile dünyanın pek çok ülkesi arasında öğrenci değişim anlaşmaları vardır. İş hayatında: Almanca konuşan iş ortaklarınızla Almanca iletişim kurmanız iş ilişkilerinin daha iyi olmasını sağlar, bunun sayesinde de etkili bir iletişimin yolunu açıp başarıya götürür işte bu yüzden 2.ci dil için veya yeni bir dil için Almanca Öğrenmeliyiz.

  • A1 aile birleşimi sınavı nasıl ?
  • A1 aile birleşimi sınavı başlangıç seviyesinde almanca bilginizi ölçen sınavdır.Sınava yönelik eğitim ile %’de 100 bizimle sertifikaya hak kazanacaksınız.!
  • Almanca eğitimi nasıl veriliyor?

    Almanca eğitimimiz deneyimli hocalarımızın eşliğinde amaca yönelik verilmektedir.Konuşma ağırlıklı ders programımızda Goethe materyallerinden yararlanılmaktadır.

  • A1-A2-B1-B2 Goethe-TELC-ÖSD Sınavlarına Konya'da bizimle hazırlanın!Almanya planlarınızı ertelemeyin!

Konya'da değil misin? Online Eğitim Tam Size Göre!

Deneme online eğitimlerimize ücretsiz katılabilirsin.