İspanyolca Kursu

Konya İspanyolca Kursu

Konuşma Ağırlıklı İspanyolca Dil Eğitimi.Kurs Merkezimiz Konya/Yazır Bölgesinde Bulunmaktadır.

İspanyolca Kursu

Konya İspanyolca Kursu Grup Eğitimi

İspanyolca kursu daha çok öğrencilere ve iş adamlarına yönelik bir programdır. Eğer yaptığınız iş çerçevesinde İspanyolca ya hakim olmanız gerekiyorsa, İş İspanyolca kursu sizin için en doğru kurs olacaktır. Sınıfta kullanacağınız materyaller bütün İspanyolca kelimelerini ve İspanyolca gramer yapılarını içeren ticari metinler, profesyonel sunumlar ve iş dergilerinden oluşmaktadır. Ders materyalleri İspanya, Avrupa ve Latin Amerika’nın ekonomik durumunu da içeren kelimeler ve bilgilendirici notlardan oluşuyor.İspanyolca Konuşmak İçin sizleri Let’s Go Academy’e bekliyoruz.

Eğitimlerimiz İngilizce-İspanyolca İşlenmektedir.Eğitime katılan kursiyerlerimizin İngilizce seviyeleri minimum A2 seviyesinde olmaları gerekmektedir.

Bizi Tercih Edin

4 beceri üzerinden (Okuma,yazma,konuşma ,dinleme ) Konuşmaya yönelik dil eğitimi.

İspanyolca Konuşun!

İspanyolca eğitiminde konuşma odaklı dil eğitimi vermekteyiz.

Dış Ticaret Hacminizi Arttırın!

Bizimle İspanyolca konuşarak ticaret hacminizi arttırın!
10000

Students Enrolled

0

Courses

0

Countries

İspanyolca Konuşmak İçin LET'S GO ACADEMY

İster Konya’da Kurs Merkezinde İster Online İspanyolca Kursu

Online İspanyolca Kursu

Anadili İspanyolca olan ve Türk hocalarımızla her seviyede İspanyolca dil eğitimi alabilirsiniz.İster Konya’da kurs merkezimizde ister Online olarak ev ortamında grup ve özel dersler alabilirsiniz.

İş ve kariyer hayatında 2.ci dil artık çok önemli ve sıralama da önce çıkan İspanyolca! Sen de bizimle İspanyolca konuş! Konya’da ikamet etmiyorsan üzülme online eğitimlerimiz size göre!

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLER

Konya’da veya Konya dışından eğitime katılacak İspanyolca öğrencilerimiz için; Zaman ve süre problemi bulunan ve İspanyolca eğitimi alma zorunluluğu bulunan adaylar gelebilecekleri saatte ve yoğunlukta birebir olarak öğretmenlerimizden ders alma şansına sahipler.

Neden İspanyolca Öğrenmeliyim?

Günümüzde ekonomik, kültürel ve sosyal alanlarda,480 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu İspanyolca, dünyada en çok konuşulan ikinci dildir.İspanyolca ile birlikte Portekizce ve İtalyancayı Hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Konya'da değil misin? Online Eğitim Tam Size Göre!

Denemek için online eğitimlerimize ücretsiz katılabilirsin.